Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

                                                              Beşevler Tlf: 0224 483 56 56       Heykel Tlf: 0224 224 88 80 

                                                                                 Gsm : 0552 383 88 80       E-posta info@ekseninstitute.com 

Fransızca TFI Hazırlık

TFI nedir?
TFI (Test de français international™) ana dili Fransızca olmayan kişilerin Fransızca dil yeterliğini belgelemek üzere girdiği bir sınavdır. TFI sınavı, sınava girenlerin akademik ve iş Fransızcası becerilerini yeni başlayanlardan ileri seviyeye kadar belgelemek için kullanılabilir.
 
Neden TFI?
Dünyada yaklaşık 170 milyon kişi tarafından anadili ve ikinci dil olarak konuşulan Fransızca, uluslararası iş ve iletişim dili olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Öğretim dili Fransızca olan bir kurumda okumak isteyen öğrenciler veya uluslararası bir ortamda kariyer yapmak isteyenler, geçerli ve güvenilir olarak dünya çapında tanınan bir sınav olduğu için TFI sınav puanlarını kullanabilirler.
 
İK yöneticileri işe alım kararları verirken, belli başlı şirketler bazı işler için TFI puanları aracılığıyla asgari dil ölçütlerini saptamak için ve öğretim dili Fransızca olan akademik birimler öğrencilerin Fransızca seviyesini tasdik etmek için TFI sınavını kullanırlar.
 
TFI sınav sonuçları 2 yıl geçerlidir.
 
TFI Sınavının İçeriği
TFI sınavı yaklaşık 2 saat sürer. TFI testi dinleme ve okuma bölümleri olmak üzere 180 sorudan oluşmaktadır. Her bölüm için puan aralığı 5 ile 495 arasında değişmektedir.Dolayısıyla adaylar toplamda 10 ile 990 arasında bir puan alırlar.

 

İletişim Bilgilerimiz

Heykel Şube : Nalbantoğlu Mh. Atatürk Cd. No:65 Osmangazi, BURSA Tlf / Fax: +90 224 224 88 80

Beşevler Şube : Barış Mh. İzmir Yolu Caddesi No:172 Kat:1 Ofis No:7 Beşevler Metro İstasyonu Çıkışı, Sınav Koleji Altı Nilüfer, BURSA Tlf / Fax: +90 224 483 56 56

E-posta: info@ekseninstitute.com

veya iletişim için Formu Doldurunuz

Eksen'den

Ekle, Haberdar Ol

Yeniliklerimizden, eğitimlerimizden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak istiyorsanız lütfen e-posta adresinizi ekleyiniz.